Maści i kremy – sposób na potencję

Czego najbardziej obawia się facet podczas seksu? Oczywiście ewentualności, iż członek nie stanie na wysokości zadania. Przyczyną faktycznego obrotu spraw w ów niekorzystny sposób może być wiele czynników. Oczywiście warto zastanowić się nad tym, jednak czasami okazja wymaga szybkiej reakcji, która pozwoli na szybkie powstanie i wytrzymanie całego stosunku. Jest coś, co bez wątpienia pomoże.

Brak wzwodu – co robić?

Brak wzwodu lub szybka jego utrata konkretnie niszczy atmosferę i poczucie wartości. Pierwszą myślą jest sięgnięcie po Viagrę czy Kamagrę i najczęściej jest to trafiony wybór. Istnieje jednak grono mężczyzn, którzy zmuszeni są zrezygnować z tejże metody. Nadwrażliwość na któryś ze składników leków, włączając w to alergię na substancję czynną, problemy w obrębie układu pokarmowego czy moczowego (przewlekle choroby nerek) oraz wiele innych powodów zmusza do sięgnięcia po inne rozwiązanie. Rozwiązaniem owym są kremy i maści na potencje Ich skuteczność została wykazana poprzez szereg badan. Skoro zatem wielu mężczyzn spróbowało, to czemu by samemu nie skorzystać z tego rozwiązania? Ich wybór na rynku jest naprawdę szeroki, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej.

Jak działa krem na potencję?

Aby zapobiec poczuciu winy czy obniżeniu własnej wartości przez mężczyzn należy mieć w zanadrzu maści/kremy na potencje. Ich ściśle opracowany skład przepełniony jest składnikami, które pobudzają członka do aktywności i gwarantują satysfakcjonujący seks. W skład preparatów wchodzą:- alprostandyl jest substancją czynną, wiążącą prostaglandyny E1 z receptorami ciał jamistych członka, a w rezultacie powodują rozkurcz mięśni gładkich i napływ krwi (innymi słowy; prowadzą do erekcji);- kofeina, guarana działają pobudzająco i stymulująco na układ krwionośny i można zauważyć analogię względem właściwości alprostandylu;- żeń-szeń także zajmuje się pobudzeniem układu krwionośnego;- lidokaina posiada właściwości chłodzące oraz znieczulające, czym przyczynia się do zmniejszenia wrażliwości członka;- mentol działa chłodząco, odświeżająco, kojąco, i znieczulająco, więc można tu dostrzec działanie podobna do zdolności lidokainy;- owies zwyczajny wzmacnia mięśnie Kegla i prostatę;- miłorząb japoński zwiększa przepływ krwi i poprawia ukrwienia naczyń;

Czy aplikacja maści/kremu jest trudna?

Niewielka tubka to gwarancja dyskrecji, prosta instrukcja obsługi i kilkanaście sekund aplikacji gwarantują, ze problem z erekcją może zostać jedynie w wiedzy jednej strony. Należy tu jednak zwrócić uwagę na fakt, że o problemach tego typu należy w związku rozmawiać. Konieczność zaaplikowania środka na potencję o ile nie wymaga specjalnej filozofii, o tyle nie wolno stosować dawki dowolnej, a raczej zgodnej z opisem dawkowania. Standardem jest aplikacja na 5-3o minut przed stosunkiem poprzez nałożenie substancji na członka i rozsmarowanie jej na całej długości. Po kilku- kilkunastu minutach penis jest w pełnym wzwodzie i jedynie upływ czasu lub wytrysk są w stanie przywrócić jego rozmiar do naturalnego w stanie spoczynku. Proszę jednak uważać na przypadkowe nałożenie go w niewłaściwe miejsce.

Czy środki na potencję są bezpieczne?

Stosowanie zgodne ze wskazaniami producenta jest istotne ze względu na kompozycje zawartych w dawce składników. Każda z substancji może być potencjalnie szkodliwa, uczulać, powodować alergie i podrażnienia oraz działać zbyt intensywnie. Maści i kremy na potencje, podobnie jak ”niebieskie tabletki” dostępne są bez recepty,  ich skutki niepożądane są niezwykle rzadkie, a działanie wykazuje wysoką skuteczność.

W związku z tym brak sztywności członka nie musi być problemem, który uniemożliwia podjęcie współżycia. Pamiętać jednak należy, iż przed rozpoczęcie eksperymentów z ”cudami w tubce”, warto wybrać się do lekarza-specjalisty i znaleźć podłoże kłopotu.

 

 

 

 

Leave a Reply