Charakteryzacja tabletek na potencję Kamagra

Co to jest Kamagra?

Kamagra to lek przeciwdziałający impotencji i pozwalający mężczyznom ponownie cieszyć się swoją seksualnością. Jego głównym składnikiem jest sildenafil, powodujący rozszerzenie naczyń krwionośnych i umożliwiający dopływ krwi do prącia. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie wzwodu przez dłuższy czas. Ta sama substancja zawarta jest również w Viagrze. Kamagra może być stosowana jako zamiennik Viagry.

Przeciwwskazania do zażywania Kamagry

Kamagra wykazuje bardzo silnie działanie, dlatego osoby cierpiące na niektóre choroby nie mogą stosować leku. Następujące schorzenia uniemożliwiają korzystanie z leku Kamagra:

  • choroba niedokrwienna serca
  • niewydolność krążenia
  • arytmia komorowa
  • zwężenie zastawki aortalnej
  • niewydolność wątroby oraz nerek
  • przebyty zawał serca, który pacjent przebył w ostatnich dwóch tygodniach
  • alergia na główną substancję, czyli sildenafil
  • niskie ciśnienie tętnicze

Cena leku Kamagra

Cena leku uzależniona jest od ilości tabletek w opakowaniu. Jeden blister, zawierający 4 tabletki, kosztuje 44 złotych, natomiast 2 blistry kosztują 80 złotych. Cena za jedną tabletkę zmniejsza się, jeśli klient kupuje blister zawierający więcej kapsułek. Przykładowo, opakowanie zawierające pięć blistrów, czyli 20 tabletek kosztuje 140 złotych, czyli cena jednej tabletki wynosi 7 złotych. Natomiast opakowanie 10 blistrów, czyli 40 tabletek kosztuje 260 złotych, więc cena jednej kapsułki to 6,50 złotych. Jeśli klientowi zależy na większej ilości blistrów, bardziej opłacalny jest jednorazowy zakup dużego opakowania niż każdorazowo mniejszego.

Skuteczność leku

Dzięki swoim składnikom, a w szczególności substancji sildenafil, Kamagra wykazuje bardzo dużą skuteczność. Nie ma znaczenia, czy stosują ją młodzi czy starsi mężczyźni, działanie leku jest takie samo. Należy jednak pamiętać, że Kamagra nie jest przeznaczona dla osób, które nie mają problemów z potencją, ponieważ mogłaby negatywnie wpłynąć na ich organizm. Mężczyźni, którzy stosowali lek Kamagra, potwierdzają, że jest to naprawdę efektywne rozwiązanie problemu impotencji.

Leave a Reply