Jak przedłużyć stosunek? 4 sprawdzone, domowe sposoby

Seks wciąż dla wielu z nas jest przysłowiowym tematem tabu. Jest to jednak niezwykle zaskakujące, gdyż w życiu większości z nas odgrywa on niesamowicie istotną rolę. Oczywiście, jeśli w sypialni wszystko układa się po naszej myśli, naturalnie poprawia się nasze samopoczucie, a także wzrasta pewność siebie. Nie mniej jednak, nie zawsze za sypialnymi drzwiami, wszystko musi przebiegać tak, jakbyśmy tego chcieli. Poznajmy zatem kilka, domowych sposobów dla panów, które pomogą im opóźnić wytrysk, a także uniknąć różnego rodzaju tabletek i wspomagaczy.

Technika uciskania krocza- technika trzech palców

Szacuje się, że przedwczesny wytrysk to problem dość dużej części męskiego społeczeństwa. Zwykle, mówimy o nim, jeśli od momentu rozpoczęcia stosunku, do jego zakończenia nie upłynęły dwie minuty. Wielu mężczyzn szczytuje o wiele szybciej niż ich partnerka, stąd w ich głowach rodzi się pytanie- jak opóźnić wytrysk? Otóż pierwszym sposobem, jest technika uciskania krocza. Sposób ten, był praktykowany w Chinach, przez więcej niż pięć tysięcy lat, a jego skuteczność, przebijała inne metody na opóźnienie wytrysku. Nie mniej jednak, sporo zależy od refleksu i wyczucia partnerki. Musi ona, kiedy partnerzy czują, że moment szczytowania się zbliża, ucisnąć trzema palcami punkt, który znajduje się w centralnej części krocza, czyli między jądrami a odbytem. Sprawi to, że podniecenie nieco opadnie, a kulminacja, zostanie opóźniona nawet o kilka minut.

Trening mięśni Kegla

Panowie, nie tylko panie, również posiadają mięśnie Kegla, która są niezwykle wrażliwe. Warto zatem poświęcić chwilę na ich trening. Mężczyzna może wykonywać regularnie, około 30 serii szybkich skurczów, a następnie rozluźnień. Mięśnie dna miednicy, mogą być także trenowane w formie długich skurczów, które powinny trwać przynajmniej 10 sekund. Oczywiście ćwiczenia te należy powtarzać, zarówno rano i wieczorem, a z każdym tygodniem, można sukcesywnie wydłużać czas napięcia. Okazuje się, że mięśnie Kegla, które są regularnie trenowane, pomogą panom kontrolować reakcje, a w efekcie, sterować wytryskiem.

Technika STOP and GO

Technika STOP and GO, to z kolei niezwykle prosty i skuteczny sposób na powstrzymanie wytrysku, polecany przez amerykańskich seksuologów. Jedynym wymogiem, jest świadomość własnej męskości, a w szczególności tego, w którym momencie stosunek powinien zostać przerwany. Metoda ta, nie polega na niczym innym, jak na przerwaniu penetracji, tuż przed orgazmem, a także zajęcie się pieszczeniem partnerki w inny sposób. Kiedy podniecenie i erekcja nieco opadnie, można powrócić do pełnego stosunku. Okazuje się, że przeplatanie penetracji z innymi formami seksualnej aktywności, może znacznie wydłużyć czas stosunku, a co więcej poprawić jego jakość.

Liczenie pchnięć płytkich i głębokich

Kolejnym ze sposobów, na przedłużenie stosunku jest dalekowschodnia technika, nazywana techniką dziewięciu pchnięć. W głównej mierze, opiera się to na sterowaniu przepływem energii, co może skutecznie opóźnić moment szczytowania. Nie mniej jednak, zadaniem partnera jest w tym wypadku liczenie pchnięć i odpowiednia kontrola nad nimi. Może wydawać się to nieco kontrowersyjne, nie mniej jednak, jest to jedna z bardziej skutecznych metod. Partner powinien wykonywać cykle pchnięć głębokich i płytkich, nie wychodząc z partnerki, według tej zasady:

  • po 9 płytkich pchnięciach, 1 pchnięcie głęboki
  • po 8 płytkich pchnięciach, 2 pchnięcia głębokie
  • po 7 płytkich pchnięciach, 3 pchnięcia głębokie
  • po 6 płytkich pchnięciach, 4 pchnięcia głębokie
  • po 5 płytkich pchnięciach, 5 pchnięć głębokich
  • po 4 płytkich pchnięciach, 6 pchnięć głębokich
  • po 3 płytkich pchnięciach, 7 pchnięć głębokich
  • po 2 płytkich pchnięciach, 8 pchnięć głębokich
  • po 1 płytkim pchnięciu, 9 pchnięć głębokich

Jest to typ symulacji, który szczególnie sprawdzi się u mężczyzn, którzy szybko osiągają podniecenie, a tym samym zbliżają się do orgazmu. Można wówczas przedłużyć stosunek, nawet o kilkanaście minut. Partner powinien regulować tempo, zarówno pchnięć płytkich- powinno być ono umiarkowane, a także pchnięć głębokich- powinno być ono szybkie. Po pierwszej sesji można zrobić sobie przerwę, nie wychodząc z partnerki i zająć się innymi pieszczotami.

Leave a Reply