Co to jest malinka? Jak ją zrobić?

Malinka to ślad na skórze po namiętnym pocałunku, który ma czerwony kolor. Swoją nazwę zawdzięcza właśnie barwie. Jest to niewielkiej wielkości krwiak. Do utworzenia malinki dochodzi przez przyłożenie ust do skóry partnera a następnie wykonywanie odruchu ssania. Niektórzy uważają malinkę za oznakę braku dojrzałości, zaś jeszcze inni reprezentują pogląd mówiący o tym, iż jest to dowód miłości dla drugiej osoby. Sprawdź, czym jest malinka oraz jak ją zrobić. Oto pełen pakiet informacji na temat malinki. 

Czym jest malinka?

Malinka wygląda jak siniak, jednak od siniaka wyróżnia je intensywniejszy kolor. Są one ciemniejsze. Dodatkowo, malinkę otacza kilka niewielkich punkcików koloru czerwonego. Gdzie wykonuje się malinki? Zazwyczaj na dekolcie lub na szyi. Nie brakuje jednak osób, które robią malinki na udzie lub brzuchu. Czas gojenia się malinki jest dość długi, ponieważ wynosi nawet 7 dni.

Jak zrobić malinkę?

Zrobienie malinki nikomu nie powinno sprawiać żadnych trudności. Nawet tym, którzy nie posiadają dużego doświadczenia w sferze seksualnej. Zanim zrobimy malinkę swojej drugiej połówce, warto jednak upewnić się, czy nie będzie to jej przeszkadzało. Malinka jest dość specyficznym sposobem okazywania uczuć. Nie zniknie od razu, dlatego nie każdy chce mieć taką „pamiątkę” na swoim ciele. Aby zrobić malinkę, trzeba przyłożyć usta do skóry partnera oraz ją zassać. Zrobienie malinki trwa zaledwie 20 sekund. Czas ten można oczywiście wydłużyć i popieścić partnera w innych miejscach niż szyja czy dekolt. Malinka może również zostać urozmaicona poprzez pocałunki. Wówczas przyjemność odczuwana przez partnera będzie jeszcze bardziej spotęgowana.

Jak ukryć malinkę?

Jakie są najlepsze sposoby na ukrywanie malinki? Malinkę można ukryć na wiele różnorodnych sposobów. W sytuacji, gdy została ona zrobiona stosunkowo niedawno, wtedy pomocne może okazać się zrobienie zimnego okładu na szyi. Przygotowanie okładu jest banalnie proste. Wystarczy zawinąć kilka kostek lodu w chusteczkę. Po upływie około 20 minut malinka będzie znacznie mniej widoczna niż na początku. Jeżeli sytuacja jest podbramkowa i liczy się jak najszybsza likwidacja tego czerwonego krwiaka, można bardzo szybko rozmasować to miejsce za pomocą delikatnej szczoteczki lub dłonią. Kolejny prosty sposób na ukrycie malinki polega na jej schowaniu. wystarczy, że ubierzemy chustę lub golf, a widoczność malinki zostanie znacząco ograniczona.

Jeżeli powyższe sposoby nie przyniosły żadnych oczekiwanych rezultatów, trzeba będzie wykorzystać inne, bardziej zaawansowane metody. Warto na przykład zaopatrzyć się w korektor. Najlepszy będzie taki o zielonym odcieniu. Taki kolor najlepiej potrafi zamaskować powstałe zaczerwienienia na skórze. A co jeżeli nie chcemy mieć na skórze malinek? Zachęcamy, aby porozmawiać o tym ze swoim partnerem lub partnerką. Wzajemne zrozumienie i szacunek powinny być podstawą w każdym związku.

Malinka a zagrożenie dla zdrowia

Wydawać by się to mogło niedorzeczne, jednak warto wiedzieć, iż w niektórych przypadkach zrobienie malinki może być bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia lub nawet życia! Mocny nacisk na szyję mający miejsce podczas robienia malinki może spowodować, iż dojdzie do uszkodzenia tętnicy szyjnej. To z kolei prowadzi do utworzenia się zakrzepu krwi oraz zatrzymania transportu krwi z serca do mózgu. W niektórych przypadkach malinkach może doprowadzić nawet do udaru.

Kto jest najbardziej narażony na udar po malince? Dotyczy to zwłaszcza osób chorujących na miażdżycę. U pacjentów chorujących na miażdżycę światło tętnic jest mniejsze przez blaszki miażdżycowe. Zakrzep powoduje, iż przepływ krwi w zwężonych tętnicach zostaje całkowicie zablokowany, co dla chorującego na miażdżycę jest śmiertelnym zagrożeniem.

 

Leave a Reply